neděle 21. listopadu 2021

Pařížský interiér na listopad

Na tenhle božský francouzský interiér jsem narazila při sondování polstrovaných lavic a tak mě dostal, že jsem si ho pochopitelně musela schovat na článek. Bydlí v něm mladá rodina fashion designérky značky Roseanna a je to myslím dost poznat. Možná fabuluju, ale přijde mi, že když má majitel něco společnýho s módou, interiér je vždycky specificky vypiplaný, krásně sladěný a plný osobitých doplňků.

U tohoto bytu se mi ze všeho nejvíc líbí jejich barevná škála a celá řada zajímavých vychytávek. Dost toužebně v něm vyhlížím nějaký styčný body s naším bytem a jakmile to dopíšu, jdu googlit ty vypínače u postele. Celý článek jsem našla na thesocialitefamily.com a fakt stojí za prozkoumání!

Zde jedna hned ze dvou vestavných lavic a krásný zelený polstrování + mramorová deska s výraznou kresbou, která mi přijde čím dál tím víc zajímavá.

Turbominimalistická černá kuchyň, zellige kachličky, štukovej strop, zajímavý bodovky.... jsem zaháčkovaná!Tahle jejich lavice č. 2. se mi fakt mega líbí. Pruhovaný potahy included. A židle a světlo též!


Stolek z kořenové dýhy je dneska hodně oldschool záležitost, ale my z ní máme celej obývák. Takže mám pochopitelně radost, když vidím kořenovku v takhle hip interiéru
Interesantní korkový čelo s vypínačema, divej!Přesně takový zrcadlo jsem sháněla na WC a nikde nic. Mám jiný, ale bez rámečku, takže teď vymýšlím, jak mu vyrobím aspoň poličku.


Tak jo. Můj noťas zatím silou vůle drží, ale nebudu riskovat dlouhý vypisování, protože může definitivně chcípnout každou vteřinou.

Celý článek thesocialitefamily.com a fakt doporučuju mrknout.

Papa!2 komentáře:

  1. Musím přiznat, že kromě některých detailů tohle není úplně můj šálek kávy... Ty vyplétáné židle mám spojené s Řeckem (nepohodlné a koušou), ty látkové jsou zas takové kempinkové, samet se mi líbí spíš jako solitér než ve velkém. Vlastně se mi zatím moc nelíbil žádný pařížský interiér, mé srdce zůstává u Australanů :-) Ale rozhodně obdivuju tu minimalistickou linku. Takhle ta moje nevypadala ani hodinu po nastěhování :-))) B.

    OdpovědětVymazat