neděle 25. června 2017

U nás doma očima fotografky

Dneska mám pro vás (minimálně z mýho pohledu) takovou chuťovčičku. Už delší dobu jsem uvažovala o tom, že si nechám nafotit pár portrétů pro blogově-pracovní účely. Co si budem povídat, občas se nějaká ta fotka hodí a situace, kdy jsem nějakou potřebovala a měla prd, jsem už párkrát zažila. Oslovila jsem proto multitalentovanou a hrozně šikovnou Aničku Fotím, která nafotila jak mě, tak jako bonus pořídila i sérii detailů z našeho bytu.

I když jsem postřehla, že v obýváku něco cvaká, zatímco já se snažím nevypíchnout si v koupelně oko řasenkou, že bude fotek tolik mě hrozně překvapilo. Upřímně jsem z nich byla tak nadšená, že těch se mnou jsem si napřed ani nějak moc nevšimla. (Ale zas abych zas nekecala a nedělala ze sebe superskromnou nemarnivou osobu, kterou nejsem - i z těch mám velkou radost.)

Takže dneska mám pro vás výběr ze zmíněných fotek. Není to ani tak photostory z našeho bytu, jako spíš jednotlivé střípky a detaily, které utváří náš domov. Fotky nejsou nijak stylizované, dokonce není ani uklizeno (viz. rozkopnuté boty nebo neschované prodlužky) a nijak extra pěkně ustláno. Takto to u nás totiž doopravdy vypadá. Tak snad se vám to bude líbit tolik, jako mně!

Fotek je moc, fakt mi to nešlo promazat. Takže díky všem, co sjeli až sem!
Krásný zbytek neděle


post signature

17 komentářů:

 1. Krásný to máte! A moc mě těší, že krokusy ještě neomrzely a kaktusy jakbysmet :). Z toho mám radost!

  OdpovědětVymazat
 2. Šmarja, jak by mohly?! Krokusy jsou legendy! Větší kaktusy jsou v kuchyni, kde se ale moc nefotilo, protože se tam schovával Jiří :)

  OdpovědětVymazat
 3. moc pekny!!! krasny koberec v obyvaku. veronika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme :) Koberec je z carpetvista (snad nepletu název)

   Vymazat
 4. Jéé, Aničko, díky za nakouknutí, je fajn vidět jak žiješ, bydlení působí sympaticky stejně jako ty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc Jani, až se z toho komplimentu trošku červenám :)

   Vymazat
 5. Moc krásné! Mám ráda byty, kde mají oči pořád na co koukat.

  OdpovědětVymazat
 6. Pekne, útulné byvanicko. Fotky sa naozaj podarili. Ja sa neviem vynadívať na tú precalunenu taburetky. Krásny deň prajem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, taky z ní mám radost! Krásný den i vám :)

   Vymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...