neděle 15. listopadu 2020

Interiér: trocha australského slunce na listopad

Co vám budu povidat, podzim tenhle blog krapet prospal a já s ním. Na podzim se zkrátka historicky potřebuju trochu víc šetřit, tak jsem se rozhodla pro drobnou pauzu. Přečetla jsem nějaké knížky, doklepla pár pracovních povinností...a skoro dva měsíce v čudu. Tož to v plánu úplně nebylo, ale síla taky ne. Už mě ale začaly dost nesnesitelně pálit všechny ty nedodělky z léta, tak doufám, že se mi je ještě do konce listopadu podaří nějak vypublikovat! Aktuálně ale píšu jednu větu deset minut, takže začnem zlehka, ať ten start nepřepálím, he.

Jako každý rok začnu v podzimní tmě toužit po slunci. No a kde jinde si ho alespoň opticky doplnit, než na mých oblíbených The Design Files

V tomhle barevném bytě plném světla, zeleně a umění bydlí australský designér Jono Fleming, kterej má mimochodem moc pěkný stránky. Byt se nachází v širším centru Sydney v nově postavené budově, díky čemuž měl mladý designér úplně čisté plátno. A že si s ním vyhrál!


Moc se mi líbí, jak jsou součástí galerie nejenom obrazy a dekorace, ale i časopisy a hlavně ten potos! Přiznám se, že to mě asi nikdy nenapadlo. 


Něco pro fandy Harryho Pottera

Trochu pláču, že v původním článku nebylo víc fotek ložnice. Ta mě totiž fakt bere - hlavně kombinace černobílé dřevorytové tapety a kobaltově modré lampičky. 


Průhled z ložnice do lodžie. No comment. Chci a hned!


Lodžie se mi hrozně líbí nejen zařízením, ale i architektonicky. Ten nápad, že se do ní bude vcházet i z ložnice i z obýváku skrz prosklenou stěnu mě fakt nadchnul. Originální článek The Design Files.

Tož co, dobrý, ne?

post signature

2 komentáře:

  1. Jo Anci! Stalo za to si na novy clanek pockat! Tak jen bacha na zimni spanek :)))

    Iva

    OdpovědětVymazat
  2. Díky za nový příspěvek. Mám hezčí den 😊

    OdpovědětVymazat