neděle 22. ledna 2017

Lednový byt z Göteburgu

Jako inspirativní lednový byt jsem si pro vás do třetice všeho dobrého připravila nastajlovaný interiér bytové stylisky Emmy Fischer, který připravila pro realitku Bjurfors. Příště už se posunu zase někam jinam, na zimní měsíce se ty severské interiéry ale poměrně dost hodí. Navíc - ten kaktus!!!

Ačkoliv je na mě barevná škála šedé a černé barvy s červenými akcenty dost ponurá, hodně mě baví jedinečná dispozice bytu a nejrůznější originální prvky, jako například výrazná svítidla.


Legendární svítidlo Eos a kelim - odvážná kombinace, která překvapivě dobře funguje.


S vymazleným interiérem bez poskvrnky kontrastuje  zeď s původním zdivem.


Všimněte si té digestoře! Ta je, co? A ten výhled...achjoTa digestoř je fakt hustá. Všimněte si, že ladí s úchytkama a baterií! Dost dobrý.Dost by mě zajímalo, jak to vypadalo před zásahem stylistky. Celý to totiž dohromady tak moc ladí, až si říkám, jestli tam vůbec něco bylo.

Obrázky odsud

Krásnou mrazivou neděli vinšuju
post signature

3 komentáře:

 1. Na mě moc studené, ovšem hra světel a stínů v prostoru jako od Santiniho. No, já už bych se o zateplení postarala, co já všecko umím nahromadit... Ta digestoř se svými tvary mi už při těch zkoseních a hranách přijde až moc - ale hezká je.
  Liba

  OdpovědětVymazat
 2. Kdykoliv čtu "studené a neosobní" tak bych střílela. Běžte s tím už do .... Prahy.

  OdpovědětVymazat
 3. Jak milé usměrnění od Vás! Střílejte, ale napřed se naučte interpunkci, Anonymní.
  Liba

  OdpovědětVymazat