čtvrtek 12. ledna 2017

Jarní kolekce House Doctor 2017

Mňo, tak sice jsem si chtěla těch pár nejhezčích jarních kolekcí nechat na dobu, až to bude aktuální (tzn. na jaro)...jenže pak jsem uviděla novou kolekci mé oblíbené značky House Doctor. A to prostě nende totok! Vtipný je, že vlastně nic moc extra novýho nemají - ale ty fotky jsou zkrátka boží. Vybrat jich jenom deset bylo pěkný peklo, to vám povim.

Fotky mě dostaly atmosférou, kterou zprostředkovává zejména záplava květin a zemitě teplé barvy. Najednou se jara nemůžu dočkat, sníh nesníh.
Trošku industriálna, přírodní barvy, zeleň - to je něco na mě.


Už je léto?


Žfguawrz^%*&£%$(*O^!£{O$^), tam teď hned okamžitě potřebuju!Žíhaná keramika Mio byla součástí už podzimní kolekce. Máme doma z Nordic Day jednu mističku a už vyhlížím další, je překrásná.Prosim vás, to se zařizuje kde taková chatička u moře? Jako ne že by ta naše na prýglu nebyla taky fajná, ale moře je moře...


Až se jednou staneme těma rentiérama, čerstvý kytky budu mít doma furt. Váz bych na to měla dost.


Krásné jaro vám teda ještě nějakou dobu nepopřeju, tož aspoň pěkný zbytek ledna!

Obrázky House Doctor, kolekci výhledově seženete na eshopu Nordic Day.
post signature

2 komentáře:

 1. Dobrý večer, Aničko, psala jsem již reakci na Váš příspěvek ráno před odchodem do práce, že mi zvedl náladu, že se mi fotografie moc líbily a že se těším, až si je v klidu zase večer prohlédnu. Podívám se, a vidím, že jsem asi komentář špatně odeslala, protože se v okomentování nevyskytl.
  Takže ještě jednou, krásný příspěvek , ráda se k němu budu vracet. Mějte se hezky a hezký nový rok. S pozdravem Mili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky Mili, že jste se na článek dokonce i vrátila! Já si to občas taky omylem smažu :)

   Vymazat