neděle 2. prosince 2018

Letošní DIY adventní věnec...

Letošní věnec má stejnou historii vzniku jako ten loňský. Nevěřila jsem si totiž, že kdybych to nechala jenom na sobě, že bych to stihla (a reálně nějakej vyrobila). Pravděpodobně bych to nestihla a nakonec akorát vytáhla ten loňský. Ten mimochodem dostal nové svíčky a sedí v kuchyni, pořád relativně při síle. Workshopem jsem se každopádně dobře pojistila proti své neschopnosti a dobře jsem udělala! 

Letošní věnec má v sobě eukalyptu jenom trošku a hlavním materiálem se tak stal jalovec a střapatá borovice i se šiškama. Kromě toho jsem sem tam připletla i větvičky modřínu s lišejníkem a plody olše.

Kouliček jsem do věnce přidala pár víceméně tak nějak inkognito, zato jsem tam prostě nemohla neposadit toho růžovýho ptáka. Doufám, že mě chápete!


Jinak momentálně jsem v procesu učení se zacházet s mým novým foťákem. Zatím je to tedy takový rozmazaný punk, ale baví mě to. Vzhledem k tomu, že jsem věnec fotila dnes, když u nás byla supr tma - chrochtám blahem.
Hele tahle se mi myslím fakt povedla:Taky jste letos vyráběli? A už pálíte?
Krásný advent vinšuju
post signature

4 komentáře:

 1. Tiež som vyrábala, ale atypický, k jeho výrobe ma inšpirovali odložené sklenené nádobky od pleťových krémov, ktoré poslúžili ako malé svietničky �� Ten Váš je krásny ��

  OdpovědětVymazat
 2. Myslím, že se ti povedly všechny fotky! Věnec nevyrábím, ale ráda šmíruju ty cizí, máš to krásný! ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha, děkuji moc! Já zatim neumim ostřit na co chcu já a ne na co chce foťák, ale to se snad vsákne :))

   Vymazat