středa 22. února 2017

Únorový byt z Melbourne

Volám jaro, takže po šedé zimě přišel zase čas zařadit nějaký barevný byt z mé oblíbené Austrálie. Tento z Melbourne obývá párek designérky/ilustrátorky a elektrikáře, což mi přijde jako značně praktické kombinace. Zajímavé mi přijde i to, že se do tohoto malého bytečku ve městě přestěhovali z velkého baráku někde na periferii. Ze všeho nejzajímavější je pro mě ale ta boží kombinace skandinávské jednoduchosti a australského smyslu pro barevný detail.


Hodně bílé, dřevo, kytky a do toho barevné akcenty =  moje nejoblíbenější kombinaceKombinace asymetrických kachliček a teplého tónu dřeva mě dost zaujala - hlavně teda ty kachličky
Celý byt díky promyšlenému konceptu funguje jako jeden provázaný celek - to je obzvláště v těch menších bytech poměrně důležité. Tady toho docílili sjednoceným "podkladem" v kombinaci bílé barvy a teplého odstínu dřeva.


Umění na zdech, to je taky voda na můj mlejn, ach ich


Tak co myslíte? Tak už se tak těšíte na jaro?
Originální článek The Design Files

post signature

1 komentář:

  1. Skvelý "jarný" bytík, zahliadla som ho na internete pred pár týždňami a zaujal ma najmä tým útulným kútikom pod oknom (druhý obr.), ktorý je úplne dokonalý a brala by som ho všetkými desiatimi :)

    OdpovědětVymazat