čtvrtek 7. července 2016

Švédský byt na červenec

Na tenhle dnešní byt jsem narazila při hledání fotek houpacích sítí a hned mi padl do oka. Byt je vyvedený ve světlých chladivých barvách, celé je to takové světlé a jemné, ale přesto útulné. Přes všechnu tu nenápadnost se sem tam najde nějaký zajímavý prvek, jako originální nástěnka, malovaná zeď za postelí nebo třeba právě ta houpací síť.

Tenhle interiér z Malmö, který byl nafocený za účelem prodeje, je na mě možná málo barevný - ale vzhledem k tomu, jaký mi dneska odpoledne bylo vedro, na mě jeho chladivost momentálně působí dost blahodárně.

Kromě nástěnky mě na téhle fotce baví i dvířka skříňky - nad reliéfním zdobením jsem se už před časem rozvášňovala (tuším na podzim po Designbloku) a dokonce jsem se tenhle prvek snažila prosadit u skříňky na míru pro sestru. Neprošlo. 


Super jednoduchý nápad. Za naší postelí furt není nic, protože já to čelo prostě jednou vyrobim a není třeba mi to každýho půl roku připomínat!Můj oblíbený otevřený věšák je no comment, ale zato se mi moc líbí plakát s velrybama.Bílá prkenná podlaha je další z mých all time favourites.
Více fotek a originální článek zde.
post signature

5 komentářů:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...