čtvrtek 13. listopadu 2014

Pravidelná dávka bytů na čumendu

Dobré zprávy! Můj oblíbený dánský server femina.dk ještě nevydal všechny své poklady! I když teda už jsem ho solidně vyždímala a zdá se, že finišujem. Nicméně na pravidelnou měsíční dávku bytů to tenhle měsíc ještě vystačí.

Ten první má tedy v rámci současných "trendů" neskutečně přepálený některý fotky, ale jinak je moc príma. Jedná se o klasické spojení hodně bílé-do toho barvy, které jsou protentokrát poměrně tmavé.

Líbí se mi, jak fikaná je zde ta zmíněná barevnost - všimněte si, že nábytek, zdi i podlahy jsou vlastně všechny velice neutrální. To, co tomu dodává šťávu, jsou snadno obměnitelné doplňky, obrázky nebo kytky.Já hrozně nutně potřebuju tu konvičku
Tyrkysový nátěr na dřevě v kuchyňském koutu. Slintám.


Taky se mi líbí zevnitř zelené svítidlo. Dík němu odpouštím i otřesnou fialovou zeď.


Kurňa kolik mají doma konví?Kytky dělají divy. Jednou bych chtěla být dostatečně zajištěná na to, abych si je mohla kupovat každý týden.


Koupelna je pro mě absolutní hřeb večera. A přitom tam vlastně ani nic není. Akorát strom. A já mám ráda stromy. A vanu. (A bílý dlaždičky s černejma spárama, víme)


Druhý byt je úplně o něčem jiným. Hlavní zde není ani tak barevnost, jako spojení starších vintage kousků s moderním interiérem.

Máte rádi rajčata?


Modrobílý porcelán je klasika všech klasik, která by myslím přežila i vyhynutí lidstva.Zatím úplně nevím, co si mám myslet o tom způsobu "nevěšení" obrazů. Asi se nad tím budu ještě muset zamyslet.
Takový stoleček se zrcadlem bych teda taky asi jako potřebovala. Možná by mě to i donutilo se poránu namalovat a neděsit lidi v tramvaji. I když...ty já stejně děsím hlavně výrazem, hehéTímto dělám femině.dk pápá a nashledanou. Díky! Smrk.

První byt odsud, druhý odsud.
post signature

4 komentáře:

 1. Potřebuji komplet nový byt! Trapný, co?
  Akorát nechápu, proč jsou tam ty boty na stole... (už to zase nečísluješ! :) )
  A do koupelny nebo kamkoliv bych potřebovala i ty žárovičky. Což je celkem splnitelný úkol. Alespoň něco :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, no fakt, prostě štýling! :D A nebudu přecik číslovat byty, když je to furt ten stejnej interiér, néé? Nebo jó?

   Vymazat
 2. Mě se víc líbí ten první, hned bych tam šla bydlet jen bych přemalovala tu fialovou zeď, vůbec se tam nehodí.

  OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...